Twoja przeglądarka Internet Explorer 6 nie obsługuje niektórych elementów serwisu. Wskazana jest jej aktualizacja.
 

 

 

 

 

kolumna boczna 1

 kolumna boczna 2

 

kolumna boczna 3

 

 

 

z tachejow najlepsza hodowla

Nazywam się Agnieszka Spisak, Zajmuję się wyżłami węgierskimi od 1995 roku. Ukończyłam studia wyższe z tytułem Magistra Inżyniera na wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie o kierunku Zootechnika, specjalność: Hodowla. Pracę magisterską napisałam na temat „ Wykorzystanie pracy węchowej psów w myślistwie". Jako studentka, na podstawie moich osiągnięć kynologicznych, dostałam indywidualną zgodę od Rektora Uczelni na trzymanie psa w akademiku.odznaka

W Polsce jestem najbardziej utytułowanym menerem i hodowcą wyżłów węgierskich.

W 2015 roku, zostałam odznaczona przez Zarząd Główny ZKwP brązową Honorową Odznaką Związku Kynologicznego w Polsce. A w 2022 roku Uchwałą Zarządu Głównego ZKwP zostałam odznaczona srebrną Odznaką Honorową Związku Kynologicznego w Polsce, O.H.Z.K za szczególne osiągnięcia hodowlane. Mój dorobek, jeśli chodzi o pracę z wyżłami, to blisko 80 różnych testów i konkursów pracy dla wyżłów ukończonych głównie z dyplomami I, II stopnia z kilkudziesięcioma różnymi psami w tym najtrudniejsze europejskie wszechstronne Memoriały. Wyhodowałam Zwycięzcę Świata, Młodzieżowego Vice Zwycięzcę Świata, Zwycięzcę Europy, wielu Zwycięzców Klubów, zwycięzców corocznego rankingu Związku Kynologicznego w Polsce - Polish Top Dog i jednocześnie wysoko cenionych psów użytkowych, które niejednokrotnie zdobywały wnioski na championa pracy. A przede wszystkim wiele wspaniałych psów - przyjaciół, kompanów życia dla swoich rodzin.

Jako pierwsza Polka w historii w 2004, po raz pierwszy wzięłam udział w 66 Memoriale Karla Podhajskeho z wynikiem - dyplom II stopnia i lokata 8/20. Z tego memoriału, jego 79 edycji, w 2017 roku przywiozłam również specjalną nagrodę, jedyną taką w Polsce „Najlepsza Ohradka". Jest to jeden z najbardziej prestiżowych i trudnych wszechstronnych konkursów dla wyżłów w Europie, organizowany od 1932 roku.
Moja pasja do psów obudziła się już w dzieciństwie, poniekąd wynikała ona prawdopodobnie z rodzinnych tradycji hodowli koni i psów myśliwskich a także polowania z psami mającej początek jeszcze w XIX wieku w rodzinnym majątku na Litwie.
Mam wieloletni plan hodowlany poparty ugruntowaną wiedzą uniwersytecką, doświadczeniem oraz znajomością ras wyżłów w każdym aspekcie. Swoją wiedzą i pomocą służę również wielu właścicielom wyżłów pochodzacym nie tylko z mojej hodowli. Moim celem jest przede wszystkim hodowanie psów z prawidłową zrównoważoną psychiką, zdrowych z jednoczesnym podnoszeniem typowych cech użytkowych vizsli oraz zachowaniem doskonałego eksterieru.
Patrząc dziś wstecz, mogę powiedzieć, że moje plany udaje mi się realizować, ale cały czas jeszcze wiele przede mną.
Razem z moim mężem Dariuszem Spisakiem, jesteśmy myśliwymi również hodowcami zajmujemy się także szkoleniem psów. Oboje do łowiectwa trafiliśmy dla psów i poprzez pracę z psami.
Psy z naszej hodowli znalazły szczęśliwe domy w wielu krajach na Świecie.

odznaka 1


 

Kontakt

mgr inż. zootechnik Agnieszka i Dariusz Spisak

tel. 0 507 367 161
tel. 0 503 67 22 70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright zTalchejow.pl
Agencja interaktywna Lublin sitte.pl